Wykonajcie twarde odświeżenie, żeby poczuć halloweenowy klimat. Gdzieś na ogłoszeniu ukryłyśmy link do strasznej playlisty. Zachęcamy Was do zmiany profili na odpowiednie dla najstraszniejszego dnia w roku!
Wykonajcie twarde odświeżenie i zajrzyjcie do najnowszego ogłoszenia, żeby dowiedzieć się o zmianach w regulaminie i nowym systemie nagradzania aktywności!
Subforum Monterey Fall Fair pozostanie dostępne do końca października, żebyście mogli dograć tam swoje wątki. Nie będzie już można jednak odebrać za nie dedykowanych odznak.
Something wicked this way comes... Halloweenowe zadania miesiąca są już dostępne. Czekamy na Wasze przerażające rozgrywki.
Hasło do konta universal person to monterey.
Zablokowany
Policjantka, Monterey Police Department
Saiorse Henderson
Awatar użytkownika
about me
It's a quarter after one.
I'm all alone and I need you now.
Said I wouldn't call, but I lost all control
And I need you now.
162 cm
29 lat

Post Saiorse Henderson ()

Saiorse Henderson
from Fisherman Flats
data i miejsce urodzenia
02.07.1992, Phoenix
orientacja seksualna
heteroseksualna
stan cywilny
panna
miejsce pracy
Monterey Police Department
stanowisko
Policjantka
znak zodiaku
Rak
największa fobia
Ryby (zarówno żywe, jak i martwe)
znaki szczególne
brak
choroby
brak
alergie
brak
nick
guess
forma kontaktu
pw
narracja/czas
3 os, cz. przeszły
na co się nie zgadzasz w rozgrywkach
wszystko można dogadać na pw
wizerunek postaci
Camilla Christensen

A na wiosnę i letnie dni radosne,
Biegliśmy co świt na sad
I tam zwykle chichraliśmy się w głos.
Kiedy rosa łaskotała nas po stopach
Podsadzałem Cię wtedy na wiśnie,
No i stamtąd strzelaliśmy do wron.
A pestki to była nasza broń,
A pestki to była nasza broń,
Tak pestki to była nasza broń,
A dom to schron był nasz.


Urodziła się w typowej amerykańskiej rodzinie. Jej rodzice żyli typowy amerykański sen - oboje posiadali korzenie irlandzkie korzenie, stąd też właśnie ona i jej dwóch starszych braci otrzymało typowe irlandzkie imiona. Problem pojawił się w zasadzie jedynie przy jej urodzeniu - papa Henderson, tak się ucieszył z narodzin córki, że wypił odrobinę zbyt dużo w dniu, gdy trzeba było wpisać imię dziewczynki w dokumenty. Irlandzkie imiona same w sobie są trudne, ale już po kilku szklaneczkach whiskey, zyskują kombinacje losowo wybranych kafelków ze scrabble i tak zamiast Saoirse, dziewczyna otrzymała imię Saiorse. Wymawiają je tak samo, ale jednak wprawiło ją już w kilka przedziwnych sytuacji.

Sai od dziecka odznaczała się bardzo dobrą koordynacją ruchową. Lata dzieciństwa upływały jej na dokonywaniu razem z braćmi - wspinaczka na drzewa, płoty, plucie na odległość. Miała koleżanki, ale jakoś lepiej czuła się zawsze w męskim towarzystwie. No, a przynajmniej do okresu dojrzewania. W szkole dość aktywnie uczestniczyła zarówno w aktywnościach sportowych, jak i np. przynależność do składu cheerleaderek, ale również do sekcji lekko atletyki, a w ostatniej klasie skupiła się już tylko na tej drugiej.
Liceum ukończyła z bardzo dobrymi wynikami, a że już od kilku lat wiedziała, co chce zrobić, musiała teraz bardzo metodycznie przygotować swój plan.
Poszła w ślady starszego brata, który został policjantem 4 lata przed nią. Sai zrobiła więc prawo jazdy wymagane w zawodzie, a także podjęła zatrudnienie na etat w restauracji, gdzie wcześniej dorabiała jeszcze w czasach szkolnych. Wreszcie w wieku 21 lat została przyjęta na trening, a następnie na służbę.

Bo chodzi o to by od siebie
Nie upaść za daleko
Jak te dwa łyse kamienie nad rzeką
Chodzi o to
By pierwsze chciało słuchać
Co mu to drugie
Powiedzieć chce do ucha
Że po mej głowie?
Czasem się ich boje
Chodzą słowa nie do powiedzenia
Nie-do-powiedzenia (nie-do-powiedzenia)
Chodzą słowa nie do powiedzenia
Nie-do-powiedzenia


Jej starsi bracia rozjechali się po Stanach, ten, który również był policjantem, służył w San Jose, podczas gdy Sai podczas jednej z pierwszych swoich interwencji już na pełnoprawnej służbie, poznała mężczyznę, który, chociaż miał swoje drobne za uszami, który z miejsca skradł jej serce. Zwykle nie myślała o tym, że będzie się umawiać z kimś, kto ma na pieńku z prawem, ale nie oszukujmy się - poznała go, jak w nocy śpiewał z kumplami pijane ballady, a ich występ przeszkadzał mieszkającej niedaleko staruszce. Panowie dostali po upomnieniu, a jeden z nich chciał w zamian jej numer. Rzecz jasna odmówiła, dorzucając jeszcze cierpką uwagę, że jest pijany. Chyba uraziła jego męską dumę, bo facet pojawił się na drugi dzień na komisariacie, zupełnie trzeźwy i nadal chciał się z nią umówić. Ostatecznie się zgodziła, a Blade okazał się niezwykle fajnym facetem. Zaczęła wiązać z nim przyszłość szybciej, niż chciałaby się do tego przyznać. Zamieszkali razem po dwóch, a po trzech zaczęła sądzić, że niedługo będzie miała na palcu pierścionek zaręczynowy.
Rok temu sielanka się skończyła - Blade przepadł bez wieści. Wyjechał w trasę i w pewnym momencie kontakt z nim się urwał. Na nic zdały się kontakty w policji, codzienne telefony do szpitali. Mężczyzna zapadł się jak kamień w wodę. Sai wykorzystała cały urlop, wydała większą część swoich oszczędności, ale na nic się to nie zdało, aż trzy miesiące temu jej brat, ten, który pracował w San Jose, powiedział, że być może natrafił na pewien ślad.
Sai nie czekała długo - nie słuchała nikogo, gdy mówili jej, żeby dała sobie spokój, że skoro odszedł to i tak jej już nie chcę. Złożyła podanie o przeniesienie do miejscowości, gdzie jej brat dwa razy widział kogoś podobnego i gdzie prowadziły drobne wyniki jego prywatnego śledztwa. Czekała miesiąc na rozpatrzenie, a następnie egzamin z praw stanowych, a teraz, wreszcie od miesiąca jest już w Monterey. Wynajęła ich dawne mieszkanie i wzięła zaliczkę, którą wpłaciła tutaj, żeby wynająć coś przyzwoitego na start. Teraz poświęca dnie na pracę, ale też na poszukiwania swojego ukochanego. Jeśli nie chce z nią być, ona chce to usłyszeć od niego, ale podświadomie czuje, że to nie cała prawda… Jeśli jednak rzeczywiście to koniec ich związku, zawsze ma blisko brata, a także nowe życie. Bo skoro on na nie zasłużył, dlaczego nie ona?

Musisz odnaleźć nadzieję
I nie ważne, że nazwą Ciebie głupcem
Musisz pozwolić, by sny
Sprawiły byś pamiętał, że
Nic, naprawdę nic nie pomoże
Jeśli Ty nie pomożesz dziś miłości
Nic, naprawdę nic nie pomoże
Jeśli Ty nie pomożesz dziś miłości

mów mi szeptem
wydra za napisanie karty 6 month feast - here's to us! 6 month feast - you're my only one ash - the loveable one bobby - the goof queenie - the social butterfly lilo - the helping hand abby - the novelist celebrate good times drunken sailor let's get it on it's leviOsa not levioSA adopt don't shop pet me blood, sweat and tears climbing the ladder copy printer argument around the world ikea is my second home a hard day's night heart to heart
brak multikont

California's "First" City, city of monterey
monterey
Awatar użytkownika
about me
Deep sea diving 'round the clock, bikini bottoms, lager tops. I could get used to this.
0 cm
0 lat

Post monterey ()

akcept
Twoja karta została zaakceptowana. Gratulujemy i zapraszamy do gry!
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Monterey, zajrzyj tutaj. W miasteczku funkcjonują też kółka szkolne, drużyny sportowe i kluby dla dorosłych, o których możesz dowiedzieć się więcej tutaj.
Zachęcamy do założenia relacji, telefonu i kalendarza, które ułatwią znajdowanie rozgrywek i ustalanie wątków z innymi postaciami.

Życzymy dobrej zabawy!
monterey
brak multikont

Zablokowany