Wykonajcie twarde odświeżenie, żeby poczuć halloweenowy klimat. Gdzieś na ogłoszeniu ukryłyśmy link do strasznej playlisty. Zachęcamy Was do zmiany profili na odpowiednie dla najstraszniejszego dnia w roku!
Wykonajcie twarde odświeżenie i zajrzyjcie do najnowszego ogłoszenia, żeby dowiedzieć się o zmianach w regulaminie i nowym systemie nagradzania aktywności!
Subforum Monterey Fall Fair pozostanie dostępne do końca października, żebyście mogli dograć tam swoje wątki. Nie będzie już można jednak odebrać za nie dedykowanych odznak.
Something wicked this way comes... Halloweenowe zadania miesiąca są już dostępne. Czekamy na Wasze przerażające rozgrywki.
Hasło do konta universal person to monterey.
Zablokowany
żołnierz, pilot myśliwca, United States Air Force
Octavia Scoda
Awatar użytkownika
about me
Wróciła do Moterey, bo zabiła przyjaciela i cierpi na PTSD.
165 cm
26 lat

Post Octavia Scoda ()

Octavia "O" Scoda
from GLENWOOD
data i miejsce urodzenia
8.08.1 992r, Monterey, California
orientacja seksualna
żeby życie miało smaczek, raz dziewczynka, raz chłopaczek
stan cywilny
panna
miejsce pracy
USAF
stanowisko
Żołnierz, pilot myśliwca szturmowego
znak zodiaku
lew
największa fobia
Ogień. Uwielbiam lato, panicznie boję się ognia.
znaki szczególne
Znamię w kształcie półksiężyca na prawej łopatce
choroby
PTSD
alergie
orzechy
nick
Rośka
forma kontaktu
WP/Discord
narracja/czas
1 os/lp
na co się nie zgadzasz w rozgrywkach
lubię wszystko!
wizerunek postaci
Marie Avgeropoulos
==> Jestem córką rybaka i krawcowej, a więc zamożną rodziną bym nas nie nazwała. Wszystko tak naprawdę zależało od połowów ojca. Nawet nie wiecie, jak bardzo cieszyliśmy się, kiedy ojciec wracał do domu pijany. Dla większości mogłoby wydawać się to dziwne, ale właśnie to oznaczało, że przyniósł z sobą trochę więcej gotówki, niż zazwyczaj.

==> Ojciec szybko nas jednak zostawił. Połączenie dużej ilości alkoholu w połączeniu ze sztormem naprawdę nie jest dobrym pomysłem. Kochałam go. Można chyba nawet powiedzieć, że byłam córeczką tatusia i szkoda, że dobrych wspomnień z nim związanych mam tak niewiele.

==> Starszy brat szybko dorósł i pełnił rolę drugiego rodzica. Pomagał mamie, jak tylko mógł, by ta miała co włożyć do garnka. Łapał się wszelkich dorywczych prac, przez co miał tak mało wolnego czasu na spędzanie go ze mną. Starał się bardzo, bym tylko wyszła na ludzi i chyba mi się udało. Pomimo kilku mniejszych i większych sprzeczek do dziś jesteśmy bardzo zżyci i utrzymujemy ze sobą bliskie kontakty. Brat był przeciwny mojemu pomysłowi z wojskiem, ale jak zwykle musiałam postawić na swoim i o to pokłóciliśmy się chyba najbardziej.

==> Na studia dla mnie nie było pieniędzy, dlatego się zaciągnęłam. Od zawsze też interesowałam się bardziej męskimi sprawami. Za dzieciaka pomagałam ojcu na kutrze. Później spędzałam dużo czasu z bratem w jego dorywczej pracy, jako mechanik samochodowy. Zadawałam naprawdę dużo pytań, na które niestety nie zawsze otrzymywałam odpowiedzi. Wtedy sama dążyłam do rozwiązania problemu i jak się na końcu okazywało, całkiem nieźle mi to wychodziło. Dlatego też zdecydowałam się na zostanie pilotem. Dzięki swoim oszczędnościom i dobrej służbie udało mi się ukończyć studia na odpowiednim kierunku z tytułem bachelor. No i większość z nas ma zapewne czasem ochotę poczuć się wolnym. To właśnie daje mi latanie. Nieograniczone pole możliwości uzależnione jedynie od maszyny, w której jesteśmy zamknięci i od nas samych.

==> W dzieciństwie dużo czasu spędzałam też na plaży. Stąd moje uwielbienie do wysokiej temperatury i pływania w oceanie. Nauczyłam się nawet surfować i nawet bardzo mi się to spodobało.

==> Do powrotu do Monterey zmusił mnie tragiczny w skutkach wypadek. Drugiego myśliwca prowadził mój najlepszy przyjaciel. To nie była żadna misja. Zwykłe ćwiczenia, na których postanowiliśmy trochę poszarżować. Żadne z nas nie sądziło, że tak źle się to skończy. Chcieliśmy trochę się zabawić, bo w końcu kochaliśmy to co robiliśmy. Przez mój błąd myśliwiec Johna stanął w płomieniach.

==> Dzień w dzień i noc w noc borykam się z męczącymi wspomnieniami. Wyraz twarzy Johna, którą powoli pochłaniał ogień spędza mi sen z powiek. Jestem jednak zbyt uparta i zawzięta, by zdecydować się na leczenie. Uparcie twierdzę, iż sama sobie z tym poradzę, ale chyba jest gorzej, bo zbyt często sięgam po butelkę wódki, topiąc w niej swoje smutki.

==> Od zawsze kochałam zwierzęta. Był nawet w moim życiu taki moment, że wolałam właśnie je od ludzi! Widząc cierpienie lub śmierć zwierzęcia żałowałam go o wiele bardziej, niż kiedy umierał mi ktoś bliski. Po powrocie do miasta, by nie odczuwać samotności po utracie przyjaciela zaadoptowałam psa, z którym jak się okazało szybko znaleźliśmy nić porozumienia i już nie potrafimy bez siebie żyć.
Rośka#6978
wydra za napisanie karty

California's "First" City, city of monterey
monterey
Awatar użytkownika
about me
Deep sea diving 'round the clock, bikini bottoms, lager tops. I could get used to this.
0 cm
0 lat

Post monterey ()

akcept
Twoja karta została zaakceptowana. Gratulujemy i zapraszamy do gry!
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Monterey, zajrzyj tutaj. W miasteczku funkcjonują też kółka szkolne, drużyny sportowe i kluby dla dorosłych, o których możesz dowiedzieć się więcej tutaj.
Zachęcamy do założenia relacji, telefonu i kalendarza, które ułatwią znajdowanie rozgrywek i ustalanie wątków z innymi postaciami.

Życzymy dobrej zabawy!
monterey
brak multikont

Zablokowany