If you're feeling down, here's the remedy
Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym ogłoszeniem, w którym znajdziecie najaktywniejsze postacie zeszłego miesiąca oraz informację o remoncie!
Zestaw nowych zadań miesiąca możecie znaleźć pod tym linkiem.
Hasło do konta universal person to monterey.
Zablokowany
wścibska recepcjonistka, hotel Marriott
Awatar użytkownika
about me
Like how a single word can make a heart open,
I might only have one match but I can make an explosion
160 cm
30 y/o
wydra za napisanie karty dipsy - the relationship guru queenie - the social butterfly misha - the aesthetic queen lilo - the helping hand pearl - the ghostwriter don't go breaking my heart let's get it on wine&dine fairytale reveal - have courage and be kind! fairytale reveal - nagroda specjalna

Post ()

Wren Dashwood
from DEL MONTE
data i miejsce urodzenia
12.09.1991
orientacja seksualna
demiseksualna
stan cywilny
rozwiedziona
miejsce pracy
hotel Marriott
stanowisko
recepcjonistka
znak zodiaku
panna
największa fobia
nomofobia,arachnofobia
znaki szczególne
brak
choroby
brak
alergie
roztocza
nick
nick
forma kontaktu
pw
narracja/czas
3/przeszły
na co się nie zgadzasz w rozgrywkach
najpierw zapytaj, proste
wizerunek postaci
adelaide kane
Wren była zawsze tą bardziej niepokorną bliźniaczką. Za dzieciaka wspinała się po drzewach z chłopakami, zamiast zabawy lalkami wolała bitwę na kijki i wiecznie wracała do domu umorusana od stóp do głów błotem albo z rozbitymi łokciami czy kolanami. Właściwie, przez pierwsze lata życia ją i Marę można było odróżnić głównie po ilości plastrów z superbohaterami. Kiedy już wyrosła z zabaw w wojnę, odkryła, że chłopcy i imprezy interesują ją o wiele bardziej, niż nauka, zaczęło się więc wagarowanie, uciekanie przez okno w sypialni i całowanie się pod trybunami. Jako takie stopnie zapewniała jej zadziwiająca umiejętność namawiania starszej siostry do zamieniania się z nią na egzaminach, bo tę sztuczkę siostry Dashwood opanowały do perfekcji. Niemniej, ocen wybitnych nie miała nigdy, ale też nigdy nie planowała iść na studia - szybko stwierdziła, że szkoda jej zaciągać kredyt studencki, tylko po to, żeby potem przez połowę życia go spłacać. Łatwo jej nie było, rodzice do tej pory uwielbiają wypominać jej to w czasie świąt, ale prawdę powiedziawszy, Wren dalej uważa, że to najlepsza decyzja jaką w życiu podjęła.
Po skończeniu liceum łapała się różnych prac - była kelnerką, barmanką, kierowcą tira, sekretarką, striprtizerką, masażystką, nianią, fryzjerką… i możnaby wymieniać jeszcze długo, w końcu w ilości karier przebija ją chyba tylko Barbie. Nie da się ukryć, że pracodawców zmieniała równie często jak facetów, chociaż w obu przypadkach zaliczyła kilka poważniejszych związków. Ba! Nawet wyszła za mąż! Ale się rozwiodła, w niezbyt ciekawych okolicznościach.
W każdym razie, ostatnio dzięki znajomościom udało jej zostać recepcjonistką w hotelu Marriott i chwilowo nie planuje żadnych większych zmian, bo kasa jej się zgadza, a poza tym czuje się taka fancy w otoczeniu tych wszystkich nadzianych ludzi!

- Jest strasznie kochliwa. To właściwie Ted Mosby w spódnicy, po tygodniu związku jest już śmiertelnie zakochana, choć pewnie jakby się uparła, to niczym Ted Robin temu jednemu z wyjątkowych byłaby w stanie wyznać miłość już na pierwszej randce.
- Uwielbia rozwiązywać krzyżówki i sudoku, to najlepszy sposób na odstresowanie się.
- Najważniejszym miejscem w mieszkaniu jest dla niej wanna, nie wyobraża sobie wieczoru bez kąpieli w pianie i lampki wina.
- Dużo mówi - naprawdę dużo mówi, a ludzi czasem to irytuje.
- Szklanka jest dla niej zawsze w połowie pełna, bo jest niepoprawną optymistką. W każdej sytuacji znajdzie jasną stronę i rzadko kiedy bywa przygnębiona.
- Ma prawo jazdy na wszystkie kategorie, a poza tym jest w trakcie robienia uprawnień pilota.
- To mistrzyni kontrolowanego chaosu - nic w jej życiu czy w otoczeniu nie znajduje się na swoim miejscu, a jakoś świetnie się w tym odnajduje.
barbie

California's "First" City, city of monterey
Awatar użytkownika
about me
your hand in mine, the tide washed our names from the shore
0 cm
0 y/o
california's "first" city

Post ()

akcept
Twoja karta została zaakceptowana. Gratulujemy i zapraszamy do gry!
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Monterey, zajrzyj tutaj. W miasteczku funkcjonują też kółka szkolne, drużyny sportowe i kluby dla dorosłych, o których możesz dowiedzieć się więcej tutaj.
Zachęcamy do założenia relacji, telefonu i kalendarza, które ułatwią znajdowanie rozgrywek i ustalanie wątków z innymi postaciami.

Życzymy dobrej zabawy!
monterey
brak multikont

Zablokowany